Koraliki do nawlekania ŁĄKA

Koraliki do nawlekania ŁĄKA

Drewniany Samochodzik FINGER CAR z układanką - czerwony

Drewniany Samochodzik FINGER CAR z układanką - czerwony

Koraliki do nawlekania NIEBO

Koraliki do nawlekania NIEBO

Koraliki do nawlekania ŁĄKA

Korkowe koraliki ŁĄKA

Nasze wyjątkowe koraliki są malowane ręcznie, dlatego nie znajdziesz wśród nich takich samych. Nawlekanie to jedna z pierwszych zabaw ćwiczących małą motorykę.

 

Opakowanie zawiera:

25 koralików – łodygi, liski, kwiatki, biedronki motyle i serduszka

2 sznurki do nawlekania o długości 50 cm.

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

167,00 zł
SKU
8582660501001

Duże koraliki do nawlekania

Nauka przez zabawę dotyczy nie tylko procesów zapamiętywania, ale również ogólnego rozwoju, w tym ćwiczenia koordynacji i zdolności manualnych. Kolorowe koraliki do nawlekania są na tyle duże, że najmłodsi mogą korzystać z zabawki bez wzbudzania frustracji czy ryzyka szybkiego porzucenia zajęcia. Rozmiar elementów, a także sposób wykonania utrudniają dziecku połknięcie części. Żywe kolory i zróżnicowany kształt koralików przyciągają wizualnie oraz stymulują zmysły.

Łąka lub niebo na sznurku — piękne, duże koraliki do nawlekania

Z koralików do nawlekania mały artysta może stworzyć powtarzalną sekwencję elementów łąki lub innych wzorów. Dziecko w trakcie nakładania korali na sznurek ćwiczy koordynację ruchów ręka-oko. To procentuje w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ułatwiając naukę pisania czy rysowania. Duże koraliki z zestawu Łąka, Niebo lub Zwierzątka stymulują wyobraźnię, a dzięki prostej zasadzie działania, zabawka może służyć jako narzędzie do nauki powtarzania wzorów.

Duże koraliki do nawlekania z bezpiecznych materiałów

Do wytworzenia naszych koralików wykorzystano wysokiej jakości, prasowane elementy z dębu korkowego. Nietoksyczne farby oraz miękkie wykończenia są w pełni bezpieczne dla dzieci. Jeśli szukasz oryginalnej, naturalnej zabawki dla swojego dziecka, która łączy w sobie elementy nauki logicznego myślenia, ćwiczenia małej motoryki, koordynacji ruchowej oraz pobudzi wyobraźnię — zamów duże koraliki do nawlekania!

 

Korkowym zestawem ŁĄKA można się bawić na różne sposoby. Kreatywne koraliki są nie tylko do nawlekania, z ich pomocą można również stworzyć przepiękną, przestrzenną łąkę. Zbierzcie kwiaty, które potem zakwitną w waszej wspólnej kompozycji lub pozwól, aby małe rączki same nawlekały na korkowy sznurek swoje bajkowe historie. Wyjątkowo żywa kolorystyka koralików będzie pomocna podczas nauki rozpoznawania kolorów. Maluchy mogą rozdzielać koraliki według koloru, kształtu lub nawlekać je w różnej kolejności, np. od najmniejszego do największego.

Korkowe koraliki są lekkie, kształtem i rozmiarem idealnie pasują do małych rączek. Dzięki porowatej strukturze nie ślizgają się po powierzchniach. W skład zestawu wchodzi korkowy sznurek, który się nie rozrywa, nie postrzępi i nie wymyka z rączek.

Koraliki są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów. Zastosowane niezmywalne farby ekologiczne są dla dzieci nieszkodliwe.

Koraliki do nawlekania wspierają u dzieci rozwój:

– skupienia i cierpliwości

– zapamiętywania

– zmysłu obserwacyjnego

– małej motoryki – koordynacji oko – ręka

– logicznego myślenia

– kreatywności i fantazji

 

Produkt został wyprodukowany na Słowacji.