Finger Car

Drewniane autka dla dzieci Finger Car z rabatem -5% z kodem Trihorse

Unikalna zabawka edukacyjna FINGER CAR. Zabawka ta została wymyślona, wyprodukowana i przetestowana w Czechach. Na FINGER CAR mamy ogólnoeuropejski patent, a nasza mała firma stolarska z Děčína jest jedynym producentem :-) Podoba Ci się nasza zabawka edukacyjna FINGER CAR? Z pewnością Tobie i Twojemu dziecku spodobają się również tory kulkowe / kulodromy MAXI & JUMBO lub drewniane skarbonki firmy Janoschik.

Drewniane autka dla dzieci — niezwykły pomysł na świetną zabawę

Finger car to zabawka, której prosty, a równocześnie atrakcyjny i nowoczesny design przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Wielofunkcyjne drewniane autko zaprojektowano z myślą o osobach mających problem ze skupieniem uwagi, przebodźcowanych czy w stresie. Prosta forma ułatwia dziecku skupienie się na czynnościach wykonywanych za pomocą zabawki, a możliwości, które daje Finger car, jest naprawdę wiele. Drewniane autka dla dzieci marki TRIHORSE to nie tylko zabawka, ale również doskonałe narzędzie terapeutyczne.

Drewniane samochodziki dla dzieci Finger car

Prowadzenie samochodu za pomocą palca ćwiczy małą motorykę. Zwrotne drewniane autko nie wymaga użycia siły, aby zmienić położenie pojazdu, a tym samym uczy dziecko wyczucia i dobrania odpowiedniego nacisku, aby wybrać odpowiednią trasę. Samochodziki Finger car wyposażono w tor do jazdy — z dużego, błyszczącego papieru lub puzzli, co dodatkowo uatrakcyjnia ćwiczenia wykonywane przy pomocy zabawki.

Rysuj z Finger car!

Skupienie uwagi, zebranie rozproszonych myśli i odstresowanie to zagadnienie ważnie nie tylko dla dzieci w wieku szkolnym. Również wielu dorosłych ma z tym problemy. Każde drewniane autko wyposażyliśmy w otwór na flamaster, dzięki któremu możesz... Rysować! Ślady zostawiane przez pisak ułatwiają śledzenie postępów podczas ćwiczeń. Łatwo kontrolować poziom skupienia patrząc na zostawione za drewnianym autkiem linie. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą wykorzystać tę funkcjonalność na inne sposoby, tym samym uatrakcyjniając korzystanie z zabawki. Gumowane koła zapewniają ciche użytkowanie bez niszczenia powierzchni, dlatego Finger car można mieć zawsze pod ręką i jeździć, gdy tylko zajdzie potrzeba!

Finger car to drewniane autka zaprojektowane dla dzieci borykających się z problemami grafomotorycznymi, brakiem koncentracji, trudnościami w wyrażaniu emocji. Działanie terapeutyczne potwierdzone zostało opinią ekspertów. Zapraszamy do składania zamówień!

FINGER CAR zdobył prestiżową nagrodę "Zabawka Roku 2020"

Przejdź do artykułu Zabawka Roku 2020

FINGER CAR został certyfikowany na podstawie testów przeprowadzonych przez Austriacki Instytut Zdrowia.

Informacje na temat certyfikatu BESA

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Strona
na stronę