Gra balansująca JEŻYK W LESIE

Gra balansująca JEŻYK W LESIE

Koraliki do nawlekania ZWIERZĄTKA

Koraliki do nawlekania ZWIERZĄTKA

Gra balansująca JEŻYK W OGRÓDKU

Gra balansująca JEŻYK W OGRÓDKU

Gra balansująca JEŻYK W LESIE

Zabawka balansująca Jeżyk w Lesie to nie lada wyzwanie dla Twojej pociechy, której zadaniem jest ułożenie elementów obciążających na grzbiet jeżyka tak, by nie pospadały.

Elementy różnią się nie tylko kształtem, ale także wagą.

Drewniane orzeszki laskowe są ciężkie i jednocześnie gładkie w dotyku. Korkowe grzybki są lekkie, jak piórko, ale mają teksturę porowatą.

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

109,00 zł
SKU
8582660504521

Układanka balansująca dla 3-latka

Dzięki zabawie układanką balansującą, która wymaga przemyślanego działania, Twoje dziecko nauczy się myśleć strategicznie i w przyszłości będzie umiało poszukiwać rozwiązań na różnego rodzaju zagwozdki. Elementy zabawki mają różne kształty, wagę oraz fakturę, dzięki czemu maluch musi brać pod uwagę różne czynniki, zanim zdecyduje się ułożyć na grzbiecie Jeżyka orzeszek czy grzybka. Przekonaj się, jak wszechstronny rozwój młodego człowieka wynika z zabawy układanką balansującą!

Zabawki balansujące dla jednego lub dwóch graczy

Jeżyk w lesie to fantastyczna zabawka zarówno dla jednego dziecka, które na układaniu może spędzić wiele długich godzin, jak i dla dwóch osób, na przykład malucha z rodzicem czy starszym rodzeństwem. Gra w duecie jeszcze lepiej wpływa na rozwój myślenia strategicznego, bo w końcu chodzi nie tylko o sprawne ułożenie grzybków i orzeszków na jeżyku, ale też o wyeliminowanie przeciwnika z rozgrywki. To również wspaniała okazja do tego, by nauczyć się obserwacji, cierpliwości, motoryki, koncentracji, a także interakcji z drugą osobą.

Naturalna, ekologiczna zabawka dla Twojego dziecka

Szukasz wyłącznie bezpiecznych zabawek, wyprodukowanych z naturalnych, ekologicznych materiałów i surowców? Jeżyk w lesie to połączenie elementów drewnianych oraz tych wykonanych z portugalskiego korka. Rozmiary orzeszków, grzybków czy kolców jeżyka skutecznie uniemożliwiają ich połknięcie czy zadławienie. Zamów układankę balansującą słowackiego producenta, by zapewnić maluchowi mnóstwo frajdy!

Zabawka / układanka balansująca JEŻYK W LESIE

Jeżyk to bardzo pożyteczne zwierzątko, bardzo lubiane przez pozostałych mieszkańców lasu. Na leśnej ścieżce zawsze znajdzie od nich jakiś prezent, to orzeszek od wiewiórki, czasem grzybek od sarenki. Te wszystkie skarby jeżyk układa pomiędzy swoje żółte kolce i przenosi do gniazda. Ale, zaraz! Grzybki i orzeszki nie potrafią usiedzieć w miejscu! Co chwilę spadają jeżykowi z grzbietu, a on musi je układać od nowa.   

Zabawka balansująca Jeżyk w Lesie to nie lada wyzwanie dla Twojej pociechy, której zadaniem jest ułożenie elementów obciążających na grzbiet jeżyka. Elementy różnią się nie tylko kształtem, ale także wagą. Drewniane orzeszki laskowe są ciężkie i jednocześnie gładkie w dotyku. Korkowe grzybki są lekkie, jak piórko, ale mają teksturę porowatą.

Gry balansujące wspierają rozwój dzieci w zakresie:
- umiejętności społecznych,
- zmysłu obserwacyjnego,
- skupienia i cierpliwości,
- małej motoryki,
- strategicznego myślenia.

 

W grę może grać jeden gracz, ale zagwarantuje ona także świetną rozrywkę dwóm graczom!

 

Zasady gry: Dziecko układa elementy drewniane i korkowe na korkową podstawę w kształcie jeża w dowolny sposób tak, by nie spadły.

 

Przebieg gry (dwóch graczy):

  1. Gracze rozdzielają elementy obciążające tak, by każdy miał taką samą ilość i ustalają kolejność.
  2. Gracze układają po jednym elemencie na przemian.
  3. Gdy graczowi spadnie jeden, który układał na jeżyka lub rzuci ich więcej, wówczas zabiera je do swojej puli i gra z nimi dalej.
  4. Wygrywa ten gracz, który pierwszy ułoży wszystkie swoje elementy na grzbiecie jeżyka.

 

Zestaw zawiera:

1 korkowy jeżyk

8 żółtych, korkowych ostrosłupów

4 drewniane orzeszki

4 korkowe grzybki

 

Wiek: od 3 lat.