Kolorowanki / Kropkowanki

Kolorowanki / Kropkowanki. Wpisz kod rabatowy "TRIHORSE" i zyskaj 5% rabatu

Dzieci kochają nasze kropkowanki. Co więcej, dorośli też je od nich pożyczają! Zabawa kropkami to po prostu wspaniały relaks, który pozwala na kreatywną twórczość z farbami załączonymi do kropkowanek. Tu zaczyna się zabawa!

NASZE kolorowanki / kropkowanki ZOSTAŁY DOCENIONE PRZEZ ZABAWKOWICZ.PL

Przejdź do artykułu

 

Kropkowanki dla dzieci

Kreatywne spędzanie czasu to wspaniała rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych. Zabawa kolorami pobudza wyobraźnię, odpręża, relaksuje, a do tego może być świetną okazją do budowania relacji w rodzinie. Zdając sobie sprawę z zapotrzebowania na nietuzinkowe akcesoria i artykuły papiernicze, prezentujemy kropkowanki dla dzieci, które z powodzeniem mogą być źródłem frajdy także dla wielu dorosłych. Czym wyróżnia się nasza oferta? Kropkowanki, będące oryginalnym wariantem kolorowanek, pozwalają na malowanie za pomocą piankowych wałeczków do odciskania w załączonych w zestawie farbkach. Daje to zupełnie nowe możliwości artystyczne, zachęcając do eksplorowania tej ciekawej techniki każdego, komu znudziły się już tradycyjne kredki, farbki czy pastele.

Dlaczego warto wybrać kolorowanki z farbami dla dzieci Trihorse?

Tym, co wyróżnia nasze produkty, jest przede wszystkim dbałość o najmniejsze detale. Każdy z zestawów — Świat ptaków, Wodny świat lub Afryka — jest szczegółowo dopracowany, zawierając nie tylko wysokiej jakości farby, ale przede wszystkim arkusze tematyczne do malowania. Cechą charakterystyczną oraz powodem, dla którego warto zdecydować się na kropkowanki dla dzieci, jest również odmienna technika malowania. Cała zabawa polega bowiem na odciskaniu piankowych wałeczków w farbkach i nanoszeniu kropek na arkusze. Co ważne, w każdym zestawie znajdują się 3 piankowe wałeczki o różnej średnicy, co pozwala osiągać nietuzinkowe efekty, bazując na jednym kształcie, jednak bawiąc się jego wielkością, kolorem, gęstością ułożenia czy też nasyceniem. Wałeczki te uczą prawidłowego trzymania narzędzia pisarskiego, dzięki czemu w twórczy sposób przygotowują do nauki pisania w szkole. Pamiętaj, że nasze malowanki farbami dla dzieci to fantastyczny sposób na to, aby rozwijać kreatywność Twojego dziecka. Przekonaj się sam!

Trihorse — wyjątkowe kropkowanki dla przedszkolaka

Kropkowanki to gwarancja świetnej zabawy bez ograniczeń. Nie tylko umożliwiają one tworzenie nietuzinkowych arcydzieł, ale za sprawą piankowych wałeczków dają szansę na interesujące połączenia kolorystyczne. Zamiast malować w klasyczny, dobrze znany maluszkom sposób, mogą oni odciskać kropeczki, dzięki którym powstaną iście niepowtarzalne impresje. Co ważne, kropkowanki dla dzieci doskonale wspierają rozwój sprawności ruchowej, dając wolną przestrzeń wyobraźni dzieci i dorosłych, pomagając relaksować się czy też redukować nadmiar stresu. Jesteśmy przekonani, że nietuzinkowe malowanki farbami dla dzieci w formie kropkowanek Trihorse oczarują każdego małego brzdąca, a nawet pociechę w starszym wieku. Daj swojemu dziecku szansę na rozwój kreatywności w oryginalny sposób już dziś. Zapraszamy do zakupów!

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę