Podkładki korkowe

Podkładka na stół korkowa - 10% rabatu z kodem DZIEŃ DZIECKA

Korek to jeden z najbardziej ekologicznych i bezpiecznych dla dziecka materiałów. Wykonane z niego podkładki na stół są lekkie, cienkie, dobrze chronią meble, a do tego — łatwo je wyczyścić. Oferowane przez nas produkty mają również walor edukacyjny. Wykonane na nich rysunki uczą dzieci prawidłowego ułożenia nakrycia stołowego. Nie zapomnieliśmy zarówno o prawo, jak i leworęcznych maluchach, więc możesz kupić u nas oba warianty. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z całą ofertą.

Trwałe podkładki korkowe z nadrukiem — doskonała inwestycja w edukację dziecka

Korkowe podkładki na stół z nadrukiem są lekkie, miękkie, przyjemne w dotyku — nie ryzykujesz więc zranienia małych rączek o ostre kanty, a w razie zrzucenia na podłogę — urazu nóg dziecka. Codzienne stosowanie produktu ma wymiar edukacyjny, więc świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i w placówkach przedszkolnych czy żłobkach. Prawidłowe układanie nakrycia stołowego uczy zasad savoir vivre'u od najmłodszych lat.

Podkładki pod talerze — korkowe, ekologiczne, łatwe do utrzymania w czystości

Korek, jako materiał w 100% naturalny jest przyjazny środowisku. Jest doskonałą alternatywą dla plastikowych podkładek, jakie często można kupić w popularnych sklepach. W przypadku zabrudzenia — podkładkę wystarczy przetrzeć mokrą lub suchą ściereczką, a plamy z tłuszczu łatwo jest z niej usunąć wodą z mydłem. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarkach. Estetyczna i miękka podkładka może być świetnym prezentem dla każdego malucha.

Korkii — podkładki korkowe z nadrukiem malowane ekologicznymi farbami

Uważamy, że jeśli coś jest ekologiczne, to takie powinno być od A do Z. Dlatego też dostępne u nas podkładki korkowe mają nadruki wykonane bezpiecznymi dla dziecka oraz środowiska farbami. Co więcej — rysunek jest trwały, mało podatny na wielokrotne ścieranie czy płukanie w wodzie, co pozytywnie wpływa na trwałość i estetykę produktu. Warto dodać, że podkładki są także odporne na zginanie, dlatego z pewnością przetrwają niejeden z twórczych eksperymentów malucha.

Zainwestuj w edukację dobrych manier dziecka od najmłodszych lat z korkowymi podkładkami z naszej oferty

Umiejętność prawidłowego ułożenia sztućców to jedna z pierwszych zasad dobrego wychowania, jakie może posiąść Twoje dziecko. A nauka tego wcale nie musi być nudna, czy trudna. Z korkowymi podkładkami pod talerze zajęcie zmienia się w fascynującą zabawę, którą można kontynuować także poza godzinami przygotowania posiłków. Podaruj dziecku praktyczny prezent!

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę