Gra balansująca KURKA KIKO

Gra balansująca KURKA KIKO

Gra balansująca JEŻYK W OGRÓDKU

Gra balansująca JEŻYK W OGRÓDKU

Skarbonka Zając w kolorze naturalnego drewna firmy Janoschik

Skarbonka Zając w kolorze naturalnego drewna firmy Janoschik

Gra balansująca KURKA KIKO

Balansująca kurka KIKO to ekscytująca gra zręcznościowa przeznaczona dla małych odkrywców oraz ich rodziców. Gracze układają kurczaki i jajeczka na skrzydłach kurki tak, by kurka nie straciła równowagi i nie pozrzucała swoich dzieci.

Najmłodsi gracze szybko zorientują się, że jajeczka różnią się między sobą nie tylko kolorem i teksturą, ale także ciężarem. Aby podnieść poziom trudności i zapewnić więcej zabawy, elementy można układać tylko jedną ręką.

Gra zawiera także interaktywną kostkę z obrazkami przedstawiającymi elementy obciążające (kurczaki, jajka), której rzut decyduje o kolejności układania. Jedna strona kostki jest pusta, co wprowadza do gry prawdziwe zamieszanie.

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

139,00 zł
SKU
8582660504507

Nasza SŁOWACKA KORKOWA RODZINA znowu się powiększyła! Od niedawna należy do niej kurka KIKO wraz ze swoimi czterema kurczętami. Mama KIKO uwielbia nosić na skrzydłach swoje dzieci, a one kochają wskakiwać na nie i gromadzić się jeden przy drugim.
Aby kurczaczki miały się czym bawić, mama zniosła jajeczka – kilka lekkich, jak piórko - wykonanych z czerwonego korka oraz kilka ciężkich niczym kamień - z naturalnego drewna. Kiedy wszyscy się spotkają, KIKO rozkłada skrzydełka i rozpoczyna się wesoła zabawa. Utrzymanie równowagi to nie lada wyczyn, ale także dużo śmiechu!
Balansująca kurka KIKO to ekscytująca gra zręcznościowa przeznaczona dla małych odkrywców oraz ich rodziców. Gracze układają kurczaki i jajeczka na skrzydłach kurki tak, by kurka nie straciła równowagi i nie pozrzucała swoich dzieci. Najmłodsi gracze szybko zorientują się, że jajeczka różnią się między sobą nie tylko kolorem i teksturą, ale także ciężarem. Aby podnieść poziom trudności i zapewnić więcej zabawy, elementy można układać tylko jedną ręką.
Gra zawiera także interaktywną kostkę z obrazkami przedstawiającymi elementy obciążające (kurczaki, jajka), której rzut decyduje o kolejności układania. Jedna strona kostki jest pusta, co wprowadza do gry prawdziwe zamieszanie.

Balansująca kurka KIKO wspiera rozwój dzieci w zakresie:
• umiejętności społecznych,
• uważności i skupienia,
• cierpliwości,
• małej motoryki.

ZASADY GRY:
* Gra Balansująca Kurka KIKO to gra przeznaczona dla dwóch graczy, którzy rzucają kostką na przemian i układają na swoje skrzydło poszczególne elementy obciążające kurkę.
* Gdy gracz wyrzuci pustą stronę kostki, czeka jedną rundę. Gdy gracz wyrzuci obrazek z elementem, który już nie jest wolny (wszystkie są już ułożone na kurce), także musi przeczekać jedną rundę.
* Gracze mogą układać elementy na skrzydełka tylko jedną ręką!

PRZEBIEG GRY:
1. Gracze ustalają kolejność. Rzucają kostką do chwili, gdy jeden z nich nie wyrzuci strony z kurczakiem. Gracz ten wybiera skrzydło kurki, na które będzie układać swoje elementy i rozpoczyna grę. Rzuca kostką i układa na wybranym skrzydle wybrany element.
2. Gracze rzucają kostką na przemian, układając kurczaki i jajka na skrzydłach
3. Gra kończy się, gdy podczas kolejki jednego gracza spadnie z kurki chociaż jeden element, wówczas zwycięża gracz drugi. Gdy gracze ułożą wszystkie elementy obciążające na skrzydełka, wygrywa ten, który na swoim skrzydełku ma więcej elementów.

Wskazówka dla najmłodszych graczy:
Układanie poszczególnych elementów na skrzydłach w pozycji poziomej sprawia, że znacznie mniej się one ślizgają i toczą.

Zestaw zawiera:
1 kura z korka
1 interaktywna kostka do gry
4 kurczaki
6 drewnianych jajek
8 korkowych jajek 
 
Wiek: od 4 lat