Kropkowanki / Kolorowanki Wodny Świat

Kropkowanki / Kolorowanki Wodny Świat

Kropkowanki / Kolorowanki Afryka

Kropkowanki / Kolorowanki Afryka

Kropkowanki / Kolorowanki Świat Ptaków

Kropkowanki / Kolorowanki Świat Ptaków

Kropkowanki / Kolorowanki Wodny Świat

Kropkowanki firmy Trihorse to edukacyjne kolorowanki z farbami akwarelowymi. Zestaw pozwala poznać dziecku mieszkańców światowych mórz i oceanów.

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

49,00 zł
SKU
8594170758233

NASZE KOLOROWANKI / KROPKOWANKI DOCENIONE U ZABAWKOWICZ

Przejdź do artykułu

 

 

 

 

Kropkowanki to oryginalny wariant kolorowanek! Zamiast malowania proponujemy piankowe wałeczki do odciskania. 

Tajemniczy świat ptaków i wszystkie jego zakamarki budzą się do życia dzięki kropkowankom jako unikalny wariant kolorowanek.

Świat kropkowanek nie zna granic, sprawia dzieciom radość i oferuje wszystko, co da się robić z farbami. Co się stanie, jeżeli zmieszać żółtą z zieloną? A co się stanie, gdy się doda trochę czerwonej? Za pomocą piankowych wałeczków i opalizujących farb wodnych możecie razem z dziećmi tworzyć na przygotowanych obrazkach jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki.

 

 

W kropkowankach się nie maluje, ale odciska. Za pomocą specjalnych, różnej wielkości piankowych wałeczków i opalizujących farb wodnych na przygotowanych wcześniej obrazkach powstaje jedyny w swoim rodzaju obraz. Każdy punkt jest inny, ale i tak za każdym razem wynikiem jest oryginalne dzieło sztuki.

Kropkowanki wspierają rozwój sprawności ruchowej i pozostawiają wolną przestrzeń dla kreatywności i wyobraźni dzieci i dorosłych, pomagają w relaksie i pozbywaniu się stresu.

Zawiera 11 arkuszy A4 z 9 obrazkami i 15 arkuszy A4 z podstawowymi kształtami.

 

Instrukcja obsługi: Instrukcja kropkowanki