Tor Kulkowy MAXI / Kulodrom firma Trihorse Idealny prezent na 1 urodziny

Tor Kulkowy MAXI / Kulodrom firma Trihorse Idealny prezent na 1 urodziny

Tor kulkowy / Kulodrom JUMBO firmy Trihorse

Tor kulkowy / Kulodrom JUMBO firmy Trihorse

Tor Kulkowy MAXI / Kulodrom firma Trihorse Idealny prezent na 1 urodziny

Tor kulkowy / kulodrom MAXI produkujemy z najwyższej jakości bukowego drewna. Pomaga w koncentracji, rozwoju mózgu, sprawności ruchowej i spostrzegania wzrokowego.

Wyprodukowany w Czechach. Przeznaczony dla dzieci w wieku: 1–6 lat. Dostarczamy tor już zmontowany.

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

KURIER DPD

JEDYNE 9,90ZŁ BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90ZŁ BRUTTO

DARMOWA DOSTAWA

DLA ZAKUPÓW OD 350ZŁ

249,00 zł
SKU
8594170750015

NASZ TOR KULKOWY ZOSTAŁ DOCENIONY PRZEZ ZABAWKOWICZ.PL

Przejdź do artykułu

 

ZABAWKI TERAPEUTYCZNE WSPOMAGAJĄ ROZWÓJ INTELIGENCJI TWOJEGO DZIECKA

Instrukcja obsługi: Instrukcja obsługi

Ostrzeżenie: Ostrzeżenie

Wasze dziecko w trakcie zabawy torem jest w ciągłym ruchu – rozwija w ten sposób swój talent motoryczny. Jeżeli nie należycie do grupy rodziców, którzy nawet małemu dziecku daliby na cały dzień telefon do zabawy to na pewno docenicie wartość zabawki, która wpływa pozytywnie na zdrowie oraz rozwój motoryczny Waszego dziecka. 

Podczas zabawy dziecko intensywnie angażuje swój mózg – rozwijając w ten sposób logiczne myślenie. Dzięki wysiłkowi umysłowemu tworzą się nowe połączenia, które wpływają na to, jak dobrze dziecko rozwiązuje problemy logiczne. Ponadto interaktywne zabawki ruchowe wspomagają rozwój inteligencji od najmłodszych lat.

Dziecko uczy się cierpliwości  - rozwijając w ten sposób ważną cechę na dalsze lata. Jednocześnie uczy się skupiać swoją uwagę na wykonywanej czynności. Dzięki temu zdolności dzieci rozwijają się przynosząc rodzicom dumę. Wasze dziecko robi postępy a w przyszłości przełoży się to w wynikach w szkole i w późniejsze sukcesy.

 

Naszą czeska zabawkę pokochali rodzice i dzieci w NiemczechFrancjiWielkiej BrytaniiHiszpanii, we Włoszech i w USA .

W Niemczech jest TOP zabawką, którą dzieci otrzymują na 1 urodziny. 

 


TOR KULKOWY / KULODROM MAXI FIRMY TRIHORSE

TO NAJWYŻSZA KLASA WŚRÓD DREWNIANYCH ZABAWEK !

Tor kulkowy zachwyci zarówno małe dzieci jak i dorosłych. Dzięki grawitacji kulki doturlają się dokładnie tam, dziecko gdzie oczekuje i to daje już małe poczucie sukcesu, które rozwija system dziecięcej motywacji i nagrody. Nasz tor kulkowy uczy dzieci cierpliwości, skupienia i logicznego myślenia. Jednocześnie działa uspokajająco i wnosi do dziecięcego pokoju wiele radości. Oprócz tego interaktywne zabawki ruchowe wspomagają lepszy sen, który jest u małych dzieci ogromnie ważny i pozwala zapisać w mózgu wszystkie nowe rzeczy, które dziecko poznało w ciągu dnia.

 


NASZE TORY KULKOWE WYKONANE SĄ Z EKOLOGICZNYCH PRODUKTÓW I MATERIAŁÓW. STAWIAMY SOBIE ZA CEL DBAŁOŚĆ O TO ABY NASZE DZIECI I PRZYSZŁE POKOLENIA ROSŁY W ZDROWYM ŚRODOWISKU.Drewniane tory kulkowe są nie tylko odporniejsze i trwalsze od plastikowych, ale są lepiej dopracowane w każdym najdrobniejszym szczególe.

Typowa struktura powierzchni i niepowtarzalny zapach sprawiają, że drewno jest niezwykle interesującym materiałem, który dzieci lubią odkrywać. Dlatego drewno ma dużą wartość poznawczą u dzieci. Drewniany tor kulkowy sprawi radość przez kilka pokoleń, ponieważ drewno to materiał trwały.  

 


 ZALETY TORU KULKOWEGO:
 • Drewniany tor kulkowy to klasyka w jakości premium wśród zabawek dziecięcych. Wyprodukowany jest z najwyższej jakości drewna bukowego.
 • Tor jest dostarczany w całości a dodatkowo w zestawie znajdziemy: 1×pajacyk, 1×kwiatek oraz 4×kulki. Istniej możliwość rozbudowy zestawu i dokupienia innych zabawek.
 • Farby użyte do malowania toru są w 100% pochodzenia naturalnego, przeznaczone do zabawek dziecięcych, odporne na ślinę i ścieranie się.
 • To nie tylko zabawka, to przede wszystkim sposób na ćwiczenie sprawności ruchowej u dzieci. Bawi i cieszy, ale również pomaga w koncentracji, rozwoju mózgu i spostrzegania wzrokowego.
 • Gładkie kąty i powierzchnie sprawiają, że zabawa jest dla dzieci całkowicie bezpieczna. Kulki mają średnicę 46 mm, nie ma więc zagrożenia połknięcia.
 • Kładziemy nacisk na rzemieślniczą staranność a nasze tory kulkowe są wykonane wyłącznie z materiałów naturalnych, aby nasze dzieci mogły dorastać w zdrowym środowisku.
 • Przeznaczony dla dzieci w wieku: 1-6 lat. Zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.
 • Wysokość toru 51 cm
 • Waga: 3,9 kg
 • Spełnia wymogi normy: CE EN 71 (Przepisy bezpieczeństwa dla zabawek dzieci)
 • Produkcja odbywa w Czechach, niedaleko Děčína :)

 

 


Zainwestuj w tor kulkowy dla dziecka. Odpoczniesz od nieustannego wymyślania nowych zajęć.

Tor kulkowy zachwyci zarówno małych jak i dużych ;)

 

P.S. Dobrze wykonany tor z porządnego drewna kosztuje dwieście złotych. Dla porównania plastikowy tor z Chin kosztuje połowę ceny, ale stawiamy na drewno wysokiej jakości i bezpieczne materiały, chodzi przecież o przyszłość naszych dzieci. A czy to nie jest najważniejsze? :)

trihorse.pl Opinie z ekomi-pl.com
trihorse.pl Opinie z ekomi-pl.com