Pudełko na mleczne ząbki w kolorze naturalnego drewna Myszka

Pudełko na mleczne ząbki w kolorze naturalnego drewna Myszka

Pudełko na mleczne ząbki Kolorowy Kotek

Pudełko na mleczne ząbki Kolorowy Kotek

Pudełko na mleczne ząbki w kolorze naturalnego drewna Myszka

Drewniane pudełko na mleczne ząbki i małe skarby z wysokiej jakości naturalnego dębowego drewna.

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

69,00 zł
SKU
8594170752262

Miejsce na pamiątki: w naszych ręcznie produkowanych drewnianych pudełkach dobrze się przechowuje nie tylko same ząbki czy pasma włosów, ale także związane z nimi wspomnienia o dzieciach z okresu dzieciństwa.

Bezpieczne przechowywanie mlecznych ząbków: dzięki naszemu starannie wykończonemu pudełku można przechować mleczne ząbki dziecka w sposób dekoracyjny i bezpieczny.

Prezent dla chłopców i dziewczynek: to drewniane pudełeczko jest znakomitym prezentem nie tylko na pierwszą wizytę Wróżki Zębuszki, ale i na wytrzymanie leczenia u dentysty. Z pewnością znakomicie się nada także na prezent z okazji narodzin dziecka, chrzcin czy urodzin.

Różne motywy: upominkowe pudełeczko na ząbki mleczne jest dostępne w różnych kształtach zwierzęcych i wersjach kolorystycznych. Podarujcie długotrwałą radość dzieciom w mini pudełeczku w postaci myszki, hipopotama, kotka albo słonia.

Prawdziwa ręczna robota: cenimy sobie rzemiosło a do wyrobu naszych pudełek stosujemy wyłącznie materiały z certyfikatem FSC, aby i nasze dzieci mogły dorastać w zdrowym środowisku. Kładziemy wielki nacisk na europejską normę EN-71.

Przy produkcji naszych zabawek stosujemy wyłącznie ekologiczne procedury i materiały. Z miłości do środowiska i naszych dzieci.

  • Materiał: drewno dębowe w wersji bejcowanej, lakierowanej i polerowanej. Wszystkie materiały produkowane są w Czechach.
  • Wymiary: 60 x 65 x 110 mm
  • Waga: 0,25 kg

 Ostrzeżenie: Ostrzeżenie