Pudełko na mleczne ząbki Kolorowy Słoń

Pudełko na mleczne ząbki Kolorowy Słoń

Pudełko na mleczne ząbki Kolorowy Kotek

Pudełko na mleczne ząbki Kolorowy Kotek

Pudełko na mleczne ząbki Kolorowy Słoń

Drewniane pudełko na mleczne ząbki i małe skarby z wysokiej jakości naturalnego dębowego drewna.

KURIER DPD

JEDYNE 9,90ZŁ BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90ZŁ BRUTTO

DARMOWA DOSTAWA

DLA ZAKUPÓW OD 350ZŁ

69,00 zł
SKU
8594170752309

Miejsce na pamiątki: w naszych ręcznie produkowanych drewnianych pudełkach dobrze się przechowuje nie tylko same ząbki czy pasma włosów, ale także związane z nimi wspomnienia o dzieciach z okresu dzieciństwa.

Bezpieczne przechowywanie mlecznych ząbków: dzięki naszemu starannie wykończonemu pudełku można przechować mleczne ząbki dziecka w sposób dekoracyjny i bezpieczny.

Prezent dla chłopców i dziewczynek: to drewniane pudełeczko jest znakomitym prezentem nie tylko na pierwszą wizytę Wróżki Zębuszki, ale i na wytrzymanie leczenia u dentysty. Z pewnością znakomicie się nada także na prezent z okazji narodzin dziecka, chrzcin czy urodzin.

Różne motywy: upominkowe pudełeczko na ząbki mleczne jest dostępne w różnych kształtach zwierzęcych i wersjach kolorystycznych. Podarujcie długotrwałą radość dzieciom w mini pudełeczku w postaci myszki, hipopotama, kotka albo słonia.

Prawdziwa ręczna robota: cenimy sobie rzemiosło a do wyrobu naszych pudełek stosujemy wyłącznie materiały z certyfikatem FSC, aby i nasze dzieci mogły dorastać w zdrowym środowisku. Kładziemy wielki nacisk na europejską normę EN-71.

Przy produkcji naszych zabawek stosujemy wyłącznie ekologiczne procedury i materiały. Z miłości do środowiska i naszych dzieci.

  • Materiał: drewno dębowe w wersji bejcowanej, lakierowanej i polerowanej. Wszystkie materiały produkowane są w Czechach.
  • Wymiary: 80 × 80 × 100 mm
  • Waga: 0,25 kg

 Ostrzeżenie: Ostrzeżenie