Podkładka korkowa WARZYWA

Podkładka korkowa WARZYWA

Podkładka korkowa OWOCE

Podkładka korkowa OWOCE

Podkładka korkowa WARZYWA

Podkładki korkowe to niewielki element w naszej kuchni, ale przynosi zaskakujące efekty. Jego zadaniem jest nie tylko ochrona stołu przed zabrudzeniami, ale przede wszystkim nauka podstawowych zasad nakrywania do stołu. Poprzez zabawę pokażemy dziecku, że wszystko ma swoje miejsce na stole. Nauczymy odpowiedniego ułożenia szklanki, sztućców czy talerza. Dzięki podkładkom będziemy także wspierać rozwój estetyki, ładu i porządku.

Podkładkę na stół wykonano z naturalnego korka, który sprawia, że podkładka jest miękka oraz przyjemna w dotyku a jednocześnie antypoślizgowa. Do nadruku wykorzystano farby ekologiczne, które są bezpieczne dla dziecka. Podkładkę wykonano z korkowego arkusza o grubości 5 mm, co gwarantuje jej trwałość i długi okres użytkowania.

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

35,00 zł
SKU
PODKŁADKAWARZYWA

„Tu dynia jak słońce, tam główka sałaty, a w kącie ogórek wąsaty!” Na naszej korkowej podkładce na stół z motywem Warzywa znajdziesz nie tylko ogórka, ale wiele innych warzyw. Jedyna w swoim rodzaju podkładka z naturalnego materiału uczy dzieci podstawowych zasad nakrywania do stołu – przedstawia właściwe miejsce talerza, sztućców i szklanki. Poprzez zabawę Twój maluch nabierze właściwych nawyków żywieniowych, a kolorowy obrazek pomoże także w nauce rozpoznawania różnych warzyw.

Praktyczna podkładka na stół z nadrukiem edukacyjnym jest wykonana z naturalnego korka. Materiał ten sprawia, że podkładka jest miękka oraz przyjemna w dotyku, zaś jej porowata struktura sprawia, że podkładka nie zsuwa się ze stołu. Do nadruku wykorzystano farby ekologiczne, które są bezpieczne dla dziecka i jednocześnie bardzo trwałe.

Podkładkę wykonano z korkowego arkusza o grubości 5 mm, co gwarantuje jej trwałość i długi okres użytkowania. Korek jest niezwykle prosty w czyszczeniu. Wystarczy użyć mokrej ściereczki lub umyć go pod bieżącą wodą. W przypadku plam z tłuszczu podkładkę należy umyć wodą z płynem do naczyń. Zabrania się mycia podkładki w zmywarce.

Wymiary podkładki 36,5 x 29,5 cm. Podkładka z nadrukiem jest przeznaczona do codziennego użytku w domu oraz placówkach edukacyjnych.

Wszystkie produkty marki Korkii zostały wyprodukowane na Słowacji.