Podkładka korkowa na stół dla osób leworęcznych

Podkładka korkowa na stół dla osób leworęcznych

Podkładka korkowa na stół dla osób praworęcznych

Podkładka korkowa na stół dla osób praworęcznych

Podkładka korkowa na stół dla osób leworęcznych

Praktyczna podkładka na stół z nadrukiem edukacyjnym jest wykonana z naturalnego materiału, jakim jest korek.

To właśnie ona sprawia, że podkładka jest miękka oraz przyjemna w dotyku.

Porowata struktura podkładki jest antypoślizgowa. Do nadruku wykorzystano farby ekologiczne, które są bezpieczne dla dziecka a jednocześnie bardzo trwałe.

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

29,00 zł
SKU
PODKŁADKALEWORECZNI

 

Standardowy model podkładki korkowej uczy dzieci podstawowych zasad układania nakryć stołowych. Niebieski nadruk odzwierciadla prawidłowe położenie szklanki, sztućców i talerza. Jej codzienne stosowanie sprawia, że dziecko nabywa w formie zabawy prawidłowych nawyków nakrywania do stołu.

Podkładka korkowa jest przeznaczona dla osób leworęcznych.

Praktyczna podkładka na stół z nadrukiem edukacyjnym jest wykonana z naturalnego materiału, jakim jest korek. To właśnie ona sprawia, że podkładka jest miękka oraz przyjemna w dotyku. Porowata struktura podkładki jest antypoślizgowa. Do nadruku wykorzystano farby ekologiczne, które są bezpieczne dla dziecka a jednocześnie bardzo trwałe.

Podkładkę wykonano z korkowego arkusza o grubości 5 mm, co gwarantuje jej trwałość i długi okres użytkowania. Materiał ten jest prosty w czyszczeniu. Nie straszne mu rozlane mleko, zupa pomidorowa czy plamy z tłuszczu. Do czyszczenia wystarczy użyć suchej lub mokrej ściereczki, a w przypadku plam z tłuszczu podkładkę korkową należy umyć wodą z płynem do naczyń. Zabrania się mycia podkładki w zmywarce.

Podkładka z nadrukiem jest przeznaczona do codziennego użytku w domu oraz placówkach edukacyjnych. Wymiary podkładki 36,5 x 29,5 cm.

Wszystkie produkty marki Korkii zostały wyprodukowane na Słowacji.