Drewniany Samochodzik FINGER CAR zielony

Drewniany Samochodzik FINGER CAR zielony

Drewniany Samochodzik FINGER CAR żółty

Drewniany Samochodzik FINGER CAR żółty

Drewniany Samochodzik FINGER CAR w kolorze naturalnego drewna

Drewniany Samochodzik FINGER CAR w kolorze naturalnego drewna

Drewniany Samochodzik FINGER CAR zielony

logo_zabawka_roku_2020 


FINGER CAR
to więcej niż tylko samochodzik. Gwarantuje rozwój przez dziecko zabawę oraz relaks w jednym! Samochodzik FINGER CAR by TRIHORSE do zabawka z wysokiej jakości drewna, która rozwija zdolność skupienia uwagi, sprawność ruchową i kreatywność Waszego dziecka To zabawka dla wszystkich grup wiekowych. Czeska produkcja z patentu europejskiego!

ZALETY FINGER CARA:

jest zabawny i poprawia komunikację gdy gra więcej niż jedna osoba, usprawnia i rozwija umiejętności motoryczne, poprawia koncentrację, używanie do zabawy manualnie słabszej ręki polepsza współpracę obu półkul mózgowych, jest mały i poręczny, można go nosić i używać w dowolnym miejscu, poprawia zręczność palców i rąk, może być stosowany do celów rehabilitacyjnych, trenuje mięśnie dolnego ramienia i tym samym zapobiega napięciom w tych obszarach. Więcej o FINGER CAR tutaj: fingercar.pl

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

109,00 zł
SKU
8594170752064

logo_zabawka_roku_2020

 

 

 FINGER CAR: BYĆ TU I TERAZ!

 Dzisiaj dzieci mają wokół siebie tyle bodźców, że ich uwaga często ucieka od jednego do drugiego. Dlatego nie mogą się skupić.

Być tu i teraz

 Rozwija sprawność ruchową i umiejętność rysowania

Poprawia orientację prawo-lewo

Rozwija sprawność ruchową

Poprawia przestrzenne postrzeganie ręki

Ma pozytywny wpływ na pamięć wzrokową

Rozwija kreatywność

Wzmacnia wytrwałość

Poprawia synchronizację ciała i myśli

Rozwija chęć doskonalenia się krok za krokiem

 

Samochodzikiem steruje się jednym palcem – dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wyjątkowemu designowi osi można zmieniać kierunek jazdy samym przechyłem na bok. Spróbuj, a zobaczysz – uwaga, jest to trudniejsze, niż się wydaje. Wystarczy parę chwil jazdy, a FINGER CAR zajmie myśli każdego, kto próbuje sterować samochodzikiem jednym palcem. Dzięki naszemu czeskiemu patentowi i wysokiej jakości wykonaniu to naprawdę nie jest takie proste. Nawet jazda prosto wymaga absolutnego skupienia i spokoju.

 

 

 

Ta prosta metoda dzięki zabawie doprowadzi Wasze dziecko w krótkiej chwili do pełnej koncentracji.
Rozproszone dzieci całkowicie się uspokajają naturalną zabawą po kilku chwilach. Mamy potwierdzenie od psychologa dziecięcego, że FINGER CAR ma największe sukcesy u dzieci w wieku 4-8 lat.

Więcej na filmie:
 


UNIKALNY DESIGN

W zestawie dołączona jest trasa w kształcie cyfry 8 wykonanej z puzzli (wym. 60x57cm). Jest to dodatkowa atrakcja, ale również i utrudnienie, bo jeśli chcesz skorzystać z trasy wyznaczonej niezbędne będzie skupienie i precyzja jazdy samochodzikiem FINGER CARa tak aby zmieścił się w wyznaczonej trasie.

 


POMAGA TAKŻE W PRZYPADKU SYNDROMU ADHD

Jazda po stole to nie wszystko, wręcz przeciwnie! A może sterować samochodzikiem dwoma palcami? Wypróbuj załączony joystick. I nie zapomnij o torze wyścigowym, który możesz ułożyć jako puzzle. Idealne zastosowanie dla dzieci z zaburzeniami uwagi i koncentracji. Możliwości są nieskończone, zależy to tylko z Twojej wyobraźni!

 

Każdy samochodzik FINGER CAR składa się z solidnego "nadwozia" wysokiej jakości wyselekcjonowanego drewna bukowego w naturalnym kolorze jak również wielu atrakcyjnych kolorach. Osie samochodziku FINGER CAR są luźno ułożone, dzięki czemu można nim łatwo sterować za pomocą palca nawet po nierównościach. Dzięki wysokiej precyzji opracowania i wyjątkowej konstrukcji zawieszenia osi, kierunek jazdy można bardzo łatwo zmienić, po prostu przechylając autko na boki. Dla początkujących, którzy nigdy nie jeździli samochodzikiem FINGER CAR, zalecamy skorzystanie z załączonego "joysticka". Przedłużona dźwignia zdecydowanie ułatwi sterowanie samochodzikiem FINGER CAR.

KILKA SZTUCZEK NA POCZĄTEK:

PODNIEŚ POZIOM!

Sterujesz jednym samochodzikiem FINGER CAR jak mistrz? Spróbuj z dwoma albo od razu czterema!

ŚCIGAJ SIĘ!

Zmierz się z innymi i urządźcie wyścigi!

PRZEKRACZAJ GRANICE!

Uruchom w pełni fantazję i spróbuj sterować na przykład nosem :)

TWÓRZ!

Twórz wspólnie ze swoimi dziećmi! Wynikiem będzie wspólnie spędzony czas, a jako premia – dzieło sztuki.

  

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy małą firmą stolarską z Děčína, która przede wszystkim chce działać uczciwie. Uczciwie wobec klientów, uczciwie wobec pracowników i uczciwie wobec środowiska :)

Dwa lata intensywnie pracowaliśmy nad tą ostateczną formą. Wesprzyjcie nas, próbując naszych produktów i obserwujcie korzyści z FINGER CAR wspólnie ze swoimi dziećmi :)

 

JAKIE SĄ NASZE REFERENCJE?

Wiele szkół, przedszkoli i domów dziecka już kupiło FINGER CAR i stosują je np. do nauki.

Ekologia

W produkcji stosujemy wyłącznie materiały przyjazne dla środowiska. Zależy na tym aby nasze dzieci i kolejne pokolenia wyrastały w zdrowym środowisku.

Bezpieczne dla zdrowia

Zdrowie naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Zastosowane materiały są w 100% niezawodne, a ich jakość nie zna kompromisów.

Bawią i rozwijają

Wierzymy, że zabawa i nauka powinny iść ręka w rękę. Dlatego nasze zabawki nie tylko bawią, ale przede wszystkim wspierają dziecięcą kreatywność, sprawność ruchową i fantazję.

Porządne rzemiosło

Cenimy porządną rzemieślniczą pracę. Znaczną część produkcji robimy lokalnie i ręcznie, w ten sposób dajemy naszym zabawkom duszę.