Drewniany Samochodzik FINGER CAR pomarańczowy

Drewniany Samochodzik FINGER CAR pomarańczowy

Drewniany Samochodzik FINGER CAR czerwony

Drewniany Samochodzik FINGER CAR czerwony

Drewniany Samochodzik FINGER CAR żółty

Drewniany Samochodzik FINGER CAR żółty

Drewniany Samochodzik FINGER CAR pomarańczowy

logo_zabawka_roku_2020 


FINGER CAR
to więcej niż tylko samochodzik. Gwarantuje rozwój przez dziecko zabawę oraz relaks w jednym! Samochodzik FINGER CAR by TRIHORSE do zabawka z wysokiej jakości drewna, która rozwija zdolność skupienia uwagi, sprawność ruchową i kreatywność Waszego dziecka To zabawka dla wszystkich grup wiekowych. Czeska produkcja z patentu europejskiego!

ZALETY FINGER CARA:

jest zabawny i poprawia komunikację gdy gra więcej niż jedna osoba, usprawnia i rozwija umiejętności motoryczne, poprawia koncentrację, używanie do zabawy manualnie słabszej ręki polepsza współpracę obu półkul mózgowych, jest mały i poręczny, można go nosić i używać w dowolnym miejscu, poprawia zręczność palców i rąk, może być stosowany do celów rehabilitacyjnych, trenuje mięśnie dolnego ramienia i tym samym zapobiega napięciom w tych obszarach. Więcej o FINGER CAR tutaj: fingercar.pl

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

109,00 zł
SKU
8594170752156

logo_zabawka_roku_2020

 

 

 FINGER CAR: BYĆ TU I TERAZ!

 Dzisiaj dzieci mają wokół siebie tyle bodźców, że ich uwaga często ucieka od jednego do drugiego. Dlatego nie mogą się skupić.

Być tu i teraz

 Rozwija sprawność ruchową i umiejętność rysowania

Poprawia orientację prawo-lewo

Rozwija sprawność ruchową

Poprawia przestrzenne postrzeganie ręki

Ma pozytywny wpływ na pamięć wzrokową

Rozwija kreatywność

Wzmacnia wytrwałość

Poprawia synchronizację ciała i myśli

Rozwija chęć doskonalenia się krok za krokiem

 

Samochodzikiem steruje się jednym palcem – dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wyjątkowemu designowi osi można zmieniać kierunek jazdy samym przechyłem na bok. Spróbuj, a zobaczysz – uwaga, jest to trudniejsze, niż się wydaje. Wystarczy parę chwil jazdy, a FINGER CAR zajmie myśli każdego, kto próbuje sterować samochodzikiem jednym palcem. Dzięki naszemu czeskiemu patentowi i wysokiej jakości wykonaniu to naprawdę nie jest takie proste. Nawet jazda prosto wymaga absolutnego skupienia i spokoju.

 

 

 

Ta prosta metoda dzięki zabawie doprowadzi Wasze dziecko w krótkiej chwili do pełnej koncentracji.
Rozproszone dzieci całkowicie się uspokajają naturalną zabawą po kilku chwilach. Mamy potwierdzenie od psychologa dziecięcego, że FINGER CAR ma największe sukcesy u dzieci w wieku 4-8 lat.

Więcej na filmie:
 


UNIKALNY DESIGN

W zestawie dołączona jest trasa w kształcie cyfry 8 wykonanej z puzzli (wym. 60x57cm). Jest to dodatkowa atrakcja, ale również i utrudnienie, bo jeśli chcesz skorzystać z trasy wyznaczonej niezbędne będzie skupienie i precyzja jazdy samochodzikiem FINGER CARa tak aby zmieścił się w wyznaczonej trasie.

 


POMAGA TAKŻE W PRZYPADKU SYNDROMU ADHD

Jazda po stole to nie wszystko, wręcz przeciwnie! A może sterować samochodzikiem dwoma palcami? Wypróbuj załączony joystick. I nie zapomnij o torze wyścigowym, który możesz ułożyć jako puzzle. Idealne zastosowanie dla dzieci z zaburzeniami uwagi i koncentracji. Możliwości są nieskończone, zależy to tylko z Twojej wyobraźni!

 

Każdy samochodzik FINGER CAR składa się z solidnego "nadwozia" wysokiej jakości wyselekcjonowanego drewna bukowego w naturalnym kolorze jak również wielu atrakcyjnych kolorach. Osie samochodziku FINGER CAR są luźno ułożone, dzięki czemu można nim łatwo sterować za pomocą palca nawet po nierównościach. Dzięki wysokiej precyzji opracowania i wyjątkowej konstrukcji zawieszenia osi, kierunek jazdy można bardzo łatwo zmienić, po prostu przechylając autko na boki. Dla początkujących, którzy nigdy nie jeździli samochodzikiem FINGER CAR, zalecamy skorzystanie z załączonego "joysticka". Przedłużona dźwignia zdecydowanie ułatwi sterowanie samochodzikiem FINGER CAR.

KILKA SZTUCZEK NA POCZĄTEK:

PODNIEŚ POZIOM!

Sterujesz jednym samochodzikiem FINGER CAR jak mistrz? Spróbuj z dwoma albo od razu czterema!

ŚCIGAJ SIĘ!

Zmierz się z innymi i urządźcie wyścigi!

PRZEKRACZAJ GRANICE!

Uruchom w pełni fantazję i spróbuj sterować na przykład nosem :)

TWÓRZ!

Twórz wspólnie ze swoimi dziećmi! Wynikiem będzie wspólnie spędzony czas, a jako premia – dzieło sztuki.

  

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy małą firmą stolarską z Děčína, która przede wszystkim chce działać uczciwie. Uczciwie wobec klientów, uczciwie wobec pracowników i uczciwie wobec środowiska :)

Dwa lata intensywnie pracowaliśmy nad tą ostateczną formą. Wesprzyjcie nas, próbując naszych produktów i obserwujcie korzyści z FINGER CAR wspólnie ze swoimi dziećmi :)

 

JAKIE SĄ NASZE REFERENCJE?

Wiele szkół, przedszkoli i domów dziecka już kupiło FINGER CAR i stosują je np. do nauki.

Ekologia

W produkcji stosujemy wyłącznie materiały przyjazne dla środowiska. Zależy na tym aby nasze dzieci i kolejne pokolenia wyrastały w zdrowym środowisku.

Bezpieczne dla zdrowia

Zdrowie naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Zastosowane materiały są w 100% niezawodne, a ich jakość nie zna kompromisów.

Bawią i rozwijają

Wierzymy, że zabawa i nauka powinny iść ręka w rękę. Dlatego nasze zabawki nie tylko bawią, ale przede wszystkim wspierają dziecięcą kreatywność, sprawność ruchową i fantazję.

Porządne rzemiosło

Cenimy porządną rzemieślniczą pracę. Znaczną część produkcji robimy lokalnie i ręcznie, w ten sposób dajemy naszym zabawkom duszę.