Drewniany pociąg z osobistym napisem (dodatek do toru kulkowego)

Drewniany pociąg z osobistym napisem (dodatek do toru kulkowego)

Drewniany Pajacyk z dzwoneczkami (dodatek do toru kulkowego)

Drewniany Pajacyk z dzwoneczkami (dodatek do toru kulkowego)

Drewniana lokomotywa z osobistym napisem (dodatek do toru kulkowego)

Drewniana lokomotywa z osobistym napisem (dodatek do toru kulkowego)

Drewniany pociąg z osobistym napisem (dodatek do toru kulkowego)

Drewniany pociąg firmy TRIHORSE jest znakomitym dodatkiem do toru kulkowego. Sprawi więcej uciechy dzięki napisowi, któremu można nadać wyjątkowy i osobisty charakter! 

Dostępne znaki specjalne: ❤ ✭ ☺ ☼

KURIER DPD

9,90 zł BRUTTO

PACZKA POBRANIOWA

18,90 ZŁ BRUTTO

99,00 zł
SKU
DREWPOC N/A

Maksymalna ilość znaków: 7

Maksymalna ilość znaków: 6

Drewniany pociąg

Pociąg z możliwością zrobienia osobistego napisu z pewnością spodoba się Waszym najmłodszym! Można wybrać łącznie 13 dowolnych liter lub znaków – do 7 na lokomotywie i 6 na wagonie. Do dyspozycji są między innymi znaki specjalne, jak: ❤ ✭ ☺ ☼. Twoje dziecko otrzyma cenną edukacyjnie zabawkę, dzięki której rozwinie i wzmocni koordynację oko-ręka, zmysł słuchu, ogólne zdolności motoryczne i szybkość reakcji a wszystko to podczas dobrej zabawy!

Lokomotywa i wagon wyprodukowane są z wysokiej jakości drewna bukowego. Dbamy nie tylko o jakość produktów, ale i ich bezpieczeństwo – pociąg spełnia wymagania normy bezpieczeństwa CE EN 71. Wszystkie użyte farby zostały specjalnie opracowane dla dziecięcych zabawek i są odporne na działanie śliny.

Drewniany pociąg dla najmłodszych

Pięknie wykonana zabawka marki TRIHORSE doskonale sprawdzi się jako element toru kulkowego, ale nie tylko — dzięki atrakcyjnemu wykończeniu drewniany pociąg sprawdzi się także jako zabawka samodzielna. Wygodna rączka pozwala dziecku sprawnie manewrować pojazdem, a dodatkowo wspiera rozwój malucha poprzez ćwiczenie chwytu. Elementy sensoryczne, takie jak kolorowe kulki czy obrotowe litery zwiększają radość z zabawy. Bezpieczeństwo pociągu potwierdzone zostało wieloma atestami, między innymi CE EN71.

Personalizowany pojazd firmy TRIHORSE

Radość dziecka z drewnianego pociągu może być jeszcze większa! Producent oferuje możliwość personalizacji zabawki. Do wyboru masz 13 liter, które możesz ułożyć w sekwencji 7 na lokomotywie i 6 na wagoniku. Co więcej, możesz wybrać ozdobne kwadraciki z symbolami serca, słońca, gwiazdki lub uśmiechniętej buźki. Wybierz imię dziecka lub dowolny wyraz i naucz swoją pociechę pierwszych liter! Sensoryczny drewniany pociąg to doskonała zabawka edukacyjna, która wzmacnia integrację sensoryczną najmłodszych.

Zaangażuj wszystkie zmysły z drewnianym pociągiem TRIHORSE

Drewniany pociąg to prosta, a jednocześnie doskonale zaprojektowana zabawka. Drewno bukowe wykorzystane do stworzenia pojazdu jest gładkie i miłe w dotyku. Zaokrąglone kształty minimalizują ryzyko zrobienia sobie krzywdy przez malucha, a cały pociąg wyprodukowano z myślą o zaangażowaniu większości zmysłów, co pozytywnie wpływa na rozwój ogólny dziecka. Przekręcając koraliki, Twoja pociecha nauczy się koordynować ruchy oka i ręki, a także rozpoznawać dźwięk dotykanych elementów. Sama budowa pociągu zorientowana jest na ćwiczenie chwytu oraz prowadzenia pojazdu po wyznaczonym torze. Dodatkowo, wraz z rodzicem, najmłodsi mają okazję zapoznać się z wybranymi przez opiekuna literkami.

Jeśli szukasz zabawki, która spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, jednocześnie gwarantując małym użytkownikom porcję doskonałej zabawy, zamów drewniany pociąg TRIHORSE już teraz!

*( brak cyferek oraz literek Ł, Ą, Ę, Ć )

Przy wyborze produktów personalizowanych prosimy o wybór płatności z góry. Brak możliwości wysyłki za pobraniem.

 

 

 

Ostrzeżenie: Ostrzeżenie

 

Przeznaczony dla dzieci: od 1. roku życia.

 

Wymiary: 20,9 × 14,6 × 5,2 cm.